Наше Товариство співпрацює з провідними професійними організаціями в Україні, які розвивають реабілітацію, а також лідирує у взаємодії з органами державного управління для формування політик для терапевтів мови і мовлення:
Особливе значення для розвитку провадження нашої діяльності має співпраця з Всеукраїнським об’єднанням фізичних терапевтів
зокрема доц. Тетяною Баришок та проф. Катериною Тимрук. Спільно з нашими колегами ми активно працюємо над тим, щоб фізична терапія та терапія мови і мовлення були окремими спеціальностями.
...більшеПриховатиВпровадження терапії мови і мовлення як професії у сфері охорони здоров’я великою мірою стало результатом нашої співпраці з лікарями
ФРМ, зокрема доц. Володимиром Голиком, який на час початку нашої співпраці був радником міністра охорони здоров’я. Також велику роль у просуванні терапії мови і мовлення мала доц. Оксана Сивак.
...більшеПриховатиУ 2023 році ми розпочали активну співпрацю з БФ "Пацієнти України" і саме завдяки цій співпраці ми отримали змогу створити
сайт для комунікації нашої діяльності, розширити можливості проєкту когнітивно-комунікативної терапії для поранених захисників, та організувати навчання для наших фахівців.
...більшеПриховатиУ 2023 році ми розпочали активну співпрацю з ГО "Говори" та компанією "Гармонік Едванс", і співпрацюємо у розробленні та впровадженні в Україні сучасних інструментів альтернативної та додаткової комунікації.
Ми активно співпрацюємо з ГО "Українське товариство ерготерапевтів" та підтримуємо розвиток сучасної ерготерапії в Україні.
Однією зі стратегічних цілей Українського товариства терапії мови і мовлення є формування престижної професії в Україні інтегрованої у міжнародну професійну спільноту. Саме тому ми активно співпрацюємо з міжнародними колегами, намагаємось запозичити кращі міжнародні практики для розбудови сучасної терапії мови і мовлення в Україні.
З 2021 року наше Товариство є активним членом (спостерігачем) Європейської асоціації терапії мови і мовлення (ESLA). У рамках нашого партнерства ESLA активно підтримує нас у формуванні терапії мови і мовлення в Україні, що
відповідає мінімальному європейському стандарту. У 2022 році наші колеги започаткували форму для реєстру вимушено переміщених осіб, які потребують терапії мови і мовлення у Європі.
У 2023 році ми розпочали співпрацю по формуванню довготривалої терапії мови і мовлення для дітей загиблих воїнів, які її потребують.
З 2022 року наше Товариство є активним членом Міжнародної асоціації комунікативних наук та розладів (IALP).
З 2022 року ми неформально співпрацюємо з Норвезькою асоціацією логопедів. У рамках цієї взаємодії вони запросили голову правління нашого товариства Оксану Ляльку на загальну асамблею у 2022 році. У 2023 році голову голову правління
товариства було запрошено на святкування 75-річчя Норвезької логопедії. Загалом Норвезька асоціація логопедів активно підтримує наші ініціативи у формуванні сучасної терапії мови і мовлення в Україні.
...більшеПриховатиЗ 2023 року наше Товариство розпочало співпрацю з Association ISAAC Suisse Romande та президентом асоціації др. Стефаном Джулієном, що є Швейцарським підрозділом Міжнародної асоціації альтернативного та допоміжного спілкування.
Проф. Кароль Рот-Абрансон активно співпрацює з нами з 2022 року і веде два курси
“Когнітивно-комунікативна терапія для ветеранів після ЧМТ” та “Терапія функціональних розладів мовлення у ветеранів”. Проф. Рот-Абрансон є провідною фахівчинею у роботі з ветеранами, позаяк вона багато років працювала з ветеранами в Америці. Американська терапевтка мови і мовлення є також авторкою розділу про когнітивну терапію у підручнкику "Легка черепно-мозкова травма", який сьогодні перекладено українською.
...більшеПриховатиПроф. Вільма Макаускієне з Литви подарувала нам 10 примірників своєї монографії «Порушення
плавного мовлення: Теорія і практика», 2021. У 2024 році дослідниця разом з польською колегою др. Марією Фашцісзевскою безкоштовно провели 8-годинний вебінар для членів нашого товариства, який було присвячено розладам заїкання у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
...більшеПриховатиПроф. Ліза Менн з університету Колорадо подарувала нам її з чоловіком, Біллом Брайтом, професійну бібліотеку.
Доц. Ґейл Рамсберґер з університету Колорадо активно консультувала нас у розроблені кваліфікаційних характеристик та формуванні меж діяльності терапевта мови і мовлення.
Проф. Памела Ендербай, яка також була президенткою IALP активно підтримувала нас у розвитку терапії мови і мовлення як незалежної професії у сфері охорони здоров’я. Також проф. Ендербай
допомогла організувати групу швидкої допомоги серед терапевтів мови і мовлення, до складу якої увійшли Гелен Баретт з Communication therapy international та проф. Манчестерського університету Джулі Маршал. У рамках цієї співпраці ми зібрали та переклали кілька відеоматеріалів про менеджмент різних розладів комунікації та ковтання.
...більшеПриховати